Trzy kroki do publikacji oferty

icon zarejestruj sie

1. Zarejestruj się

Zarejestruj konto swojej instytucji lub organizacji klikając na „Załóż konto” w górnej części strony. Na podany podczas rejestracji adres e-mail prześlemy link aktywujący konto. Kliknij w link i dokończ proces rejestracji, wybierając konto organizatora.

icon dodaj oferte

2. Dodaj ofertę

Po zalogowaniu na konto wybierz w menu „Moje oferty”, by utworzyć ofertę. Wprowadź niezbędne informacje o zadaniach, czasie współpracy i świadczeniach dla ochotników. Wybierz sposób przyjmowania zgłoszeń od potencjalnych wolontariuszy – przez nasz portal, przez Twoją stronę internetową lub przez e-mail.

icon odbieraj zgloszenia

3. Odbieraj zgłoszenia

Po zaakceptowaniu przez naszego administratora, oferta znajdzie się na stronie. Od tego momentu możesz przyjmować zgłoszenia od osób zainteresowanych współpracą!

Miejski Portal Wolontariatu pomoże Ci w działaniach z ochotnikami!

U nas znajdziesz narzędzia ułatwiające Ci organizację wolontariatu, w tym m.in.:

  • Formularz oferty uwzględniający potrzeby użytkowników portalu i standardy współpracy z wolontariuszami.
  • Możliwość wyboru przyjmowania zgłoszeń.
  • Powiadomienia e-mail dotyczące najważniejszych działań na koncie.
  • Statystyki popularności Twojej oferty.
  • Newsletter organizatora wolontariatu trafiający raz w miesiącu na skrzynki wszystkich zarejestrowanych użytkowników.
  • Całoroczny konkurs na najbardziej wyróżniające się propozycje współpracy z wolontariuszami.

Wybierz w jaki sposób chcesz przyjmować zgłoszenia – możesz skorzystać z mechanizmu portalu, z przekierowania na własną stronę lub wskazać adres e-mail, na który mają się zgłaszać osoby zainteresowane współpracą.

formularz

Profil Twojej organizacji/instytucji na portalu

Każdy z użytkowników portalu może kliknąć w profil Twojej organizacji lub instytucji i znaleźć się na podstronie z informacjami o niej. Znajduje się tam również możliwość wystawienia rekomendacji dla organizatora wolontariatu. Upewnij się, że w zakładce „Mój profil” dodałeś logotyp i interesujący opis, co pozwoli lepiej poznać Twoją działalność.

Co jeszcze znajdziesz na Miejskim Portalu Wolontariatu?

To strona dedykowana organizatorom wolontariatu z Warszawy – zarówno tym początkującym, jak i bardziej doświadczonym. Zajrzyj do naszych „Aktualności” i poznaj kulisy działań innych. Twoja historia z wolontariatu również może być tam umieszczona – wyślij do nas reportaż, fotorelację lub umów się z nami na wywiad.

Chcesz podnieść swoje kompetencje? Skorzystaj z całorocznej oferty bezpłatnych szkoleń, spotkań i superwizji – terminy i tematy spotkań znajdziesz w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”. To czego potrzebują organizatorzy wolontariatu czeka na Ciebie również w portalowej „Bazie wiedzy”.

Załóż konto i korzystaj z wszystkich dostępnych możliwości Miejskiego Portalu Wolontariatu!

Dołącz do nas!