Trzy kroki do publikacji oferty

icon zarejestruj sie

1. Zarejestruj się

Załóż konto swojej instytucji lub organizacji klikając na “Załóż konto” w górnej części strony. Na podane przez Ciebie konto przyślemy e-mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w link i dokończ proces rejestracji, wybierając typ konta organizatora. Cała procedura zajmie nie więcej niż 50 sekund!

icon dodaj oferte

2. Dodaj ofertę

Po rejestracji wybierz w menu "Moje oferty”, by dodać pierwszą ofertę. Wypełnij formularz i wybierz sposób przyjmowania zgłoszeń wolontariuszy: przez nasz system, przez twoją stronę internetową lub na podany przez Ciebie adres e-mail.

icon odbieraj zgloszenia

3. Odbieraj zgłoszenia

Po zaakceptowaniu przez naszego administratora oferta znajdzie się na stronie. O każdym nowym zgłoszeniu powiadomimy Cię mailowo.

Oszczędzaj czas i ciesz się współpracą z ochotnikami

Przygotowaliśmy dla Was specjalne narzędzia, które ułatwią Wam zarządzanie wolontariuszami. Zobaczcie sami.

  • Sprawdzona formatka oferty
  • Możliwość wyboru sposobu przyjmowania zgłoszeń
  • Możliwość tworzenia szablonów porozumień i certyfikatów
  • Powiadomienia e-mailowe dotyczące kolejnych zgłoszeń
formularz

Wybierz, w jaki sposób chcesz przyjmować zgłoszenia – polecamy Ci nasz system zapisów, ale nie musisz z niego korzystać. Jeżeli masz własny system zgłoszeń, skieruj ochotników do zewnętrznej strony internetowej lub wskaż adres e-mail, na który mają przysłać zgłoszenie.

Twój profil na portalu

Klikając na nazwę organizacji czy instytucji, każdy z ochotników może przejść do jej podstrony, na której znajdzie jej opis. To dobre miejsce by promować się jako organizacja - upewnij się, że dodałeś logotyp i interesujący opis, co pozwoli ochotnikom lepiej poznać Twoją działalność.

Promujmy wspólnie społeczność Ochotników!

Zachęcamy Ciebie do promocji opublikowanych przez siebie ofert za pośrednictwem e-maila czy Facebooka - pozwoli to Twojej organizacji skutecznie dotrzeć do ochotników ze swoją inicjatywą i przyczyni się do budowy aktywnej społeczności miejskiej. Polub także nasz profil na Facebooku i oznaczaj nas w swoich postach!

Buduj z nami społeczność Ochotników i zmieńmy razem miasto!

Dołącz do nas!