Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 145 dni
Ofertę wybrało: 38 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Ludwika Michała Paca 42 Wejście C
04-386 Warszawa
Praga-Południe

Pomoc potrzebującym osobom w czasie epidemii Covid-19

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY PRAGA-POŁUDNIE

W chwili obecnej poszukujemy chętne osoby do pomocy przy wielu realizowanych przez tut. OPS Praga-Południe w tym trudnym czasie.
W ramach realizowanych działań prowadzimy dostarczanie ciepłych posiłków osobom samotnym niepełnosprawnym oraz seniorom.
Dostarczamy paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji.
Pomoc przy robieniu zakupów, wykupieniu leków bądź załatwieniu drobnych spraw administracyjnych. Odbiorcami tej formy pomocy w szczególności są osoby znajdujące się w grupie wysokiego ryzyka.

Zadania

  • Dokonanie zakupów art. spożywczych bądź leków
  • Dowiezienie paczki żywnościowej
  • Pomoc w załatwieniu spraw administracyjnych
  • Dostarczenie obiadu dla potrzebujących

Pomoc realizowana będzie przez cały okres trwania epidemii Covid -19

Minimalny wiek wolontariusza

18 lat

Dodatkowe wymagania

duże zaangażowanie w udzielaniu pomocy innym osobom

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Wsparcie specjalistów, środki ochronne (maseczki jednorazowe), ubezpieczenie NNW oraz zaświadczenie o odbytym Wolontariacie