Szukasz inspiracji do rozwijania wolontariatu w swojej placówce? Chcesz podejrzeć jak wygląda praca z wolontariuszami w Fundacji Uniwersytet Dzieci? Przyjdź na wizytę studyjną do Fundacji Uniwersytet Dzieci w Warszawie. Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na spotkanie adresowane do organizatorów wolontariatu w stolicy, służące wymianie doświadczeń oraz pogłębianiu umiejętności współpracy z ochotnikami.

Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć jak wygląda współpraca z wolontariuszami w organizacji, w której wolontariusze są częścią zespołu, a ich pomoc jest nieodzowna w organizowaniu zajęć akademickich. Dzięki wolontariuszom Fundacja realizuje projekty takie jak: Dzień Rektorski, EduBudzik, Targi Organizacji Pozarządowych, TedxKids, Via Cultura, Noc Muzeów, Dni Przyrodników, Europejska Noc Naukowców i wiele innych. Jeśli chcesz przekonać się jak to działa przyjdź na spotkanie już 30 maja br. w godzinach 14.00-16.00 do Fundacji mieszczącej się przy ulicy Wiśniowa 36 m 2 (kamienica Mieszkalna) w Warszawie. Spotkanie poprowadzi koordynator pani Aneta Dąbrowska.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o wypełnienie do dnia 26 maja formularza zgłoszeniowego.

Bliższych informacji udziela Koordynator projektu: Joanna Stachurska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Centrum Wolontariatu w Warszawie. ul. Nowolipki 9b; tel. (22) 635 27 73.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.