Zbliża się finał XIV edycji konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR 2023. Do 29 kwietnia trwa internetowe głosowanie na Nagrodę Mieszkańców za najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową.

Kolorowy napis "S3KTOR 2023" na czarnym tle

Konkurs S3KTOR jest organizowany od 2010 roku przez m.st. Warszawę.Jego głównym celem jest podziękowanie organizacjom pozarządowym za inicjatywy podejmowane na rzecz miasta i jego mieszkanek i mieszkańców.

Ukłon w kierunku NGO

Jednego z laureatów wybierają warszawianki i warszawiacy. Głosowanie na Nagrodę Mieszkańców odbywa się online i jest otwarte dla każdego. Wystarczy wybrać jedną z 31 nominowanych inicjatyw, których opisy dostępne są w formularzu .

Nagroda Mieszkańców to ukłon w stronę organizacji pozarządowych, za ich działalność na rzecz społeczeństwa.

Wzięcie udziału w głosowaniu to wyjątkowa szansa na poznanie działań warszawskiego trzeciego sektora.

Grupa osób stojąca na scenie przed kolorowym napisem na czarnym tle "S3KTOR 2023"

Nagrody dla laureatów

Laureaci konkursu w kategorii podstawowej otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:

  • 20 tys. zł (I miejsce),

  • 15 tys. zł (II miejsce),

  • 10 tys. zł (III miejsce).

Zdobywca nagrody za całokształt Grand S3KTOR 2023 otrzyma 20 tys. zł., a zwycięzca Nagrody Mieszkańców – 10 tys. zł. Gala ogłoszenia laureatów odbędzie się pod koniec maja.

Kolorowy, neonowy napis "S3KTOR" stojący na stoliku z czarnym obrusem po lewej stronie. W Tle widać czarne stoły oraz kolorowe obrazy z motywami kalejdoskopu na białych ścianach.

Jak wyglądała ubiegłoroczna edycja?

Kolorowy napis "S3KTOR 2023" na czarnym tle oraz biały napis "Głosowanie trwa do 29 kwietnia".

Partnerami konkursu są Tramwaje Warszawskie, portal warszawa.ngo.pl, Służewski Dom Kultury oraz Stołeczna Estrada. Więcej informacji na stronie internetowej konkursu.