Fundacja United Way Polska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych pragnących rozpocząć pracę pedagoga ulicy oraz tych, którzy już pracują z młodzieżą i dziećmi na podwórkach, na BEZPŁATNE szkolenie streetworkingowe.

Szkolenie będzie się składać z 5 spotkań, podczas których odbędą się zarówno warsztaty teoretyczne jak i praktyczne. W części teoretycznej uczestnicy dowiedzą się czym jest streetworking, do kogo jest skierowany, jakie są metody pracy z grupą oraz z jakimi trudnościami wiąże się ta praca. Podczas części praktycznej, uczestnicy wraz z prowadzącym, wyjdą na praskie podwórka, gdzie będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy i sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej pracy z dziećmi.

Terminy i miejsca spotkań:
13 maja 2017 r. (sobota) g. 10–18, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Paca 40
21 maja 2017r. (niedziela) g. 10–14, warsztaty praktyczne w terenie
27 maja 2017 r. (sobota) g. 10–18, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Paca 40
28 maja 2017 r. (niedziela) g. 8–17, warsztaty praktyczne w terenie
3 czerwca 2017r. (sobota) g. 10–18, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Paca 40

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich chętnych pragnących rozpocząć pracę pedagoga ulicy oraz tych, którzy już pracują z młodzieżą i dziećmi na podwórkach
Warsztaty poprowadzi Karol Kołbyk – doświadczony trener, pedagog, streetworker, uczestnik wielu szkoleń i konferencji na temat streetworkingu, współpracuje z organizacjami pozarządowymi i samorządami lokalnymi w kwestii profilaktyki społecznej, koordynator placówki wsparcia dziennego.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.
Szkolenie dla streetworkerów odbędzie się w ramach projektu „Partnerstwo dla Dzieci Pragi-Południe 2.0.”, współfinansowanego przez m. st. Warszawa.

united way