Szukasz inspiracji do rozwijania wolontariatu w swojej placówce? Chcesz podejrzeć jak wygląda praca z wolontariuszami w Muzeum Narodowym? Interesują Cię dobre rozwiązania i sprawdzone metody działania? Przyjdź na wizytę studyjną do Muzeum Narodowego w Warszawie.

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na spotkanie adresowane do organizatorów wolontariatu w stolicy, służące wymianie doświadczeń oraz pogłębianiu umiejętności współpracy z ochotnikami. Podczas spotkania dowiemy się jak wygląda współpraca z wolontariuszami w organizacji, która w 2015 r otrzymała certyfikat Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom. Kim są muzealni ochotnicy i jaką ścieżkę współpracy wybierają. Czy wolontariat muzealny ze względu na swoją specyfikę cieszy się powodzeniem? Na te i inne pytania odpowie koordynator wolontariatu pani Sylwia Bielicka.

Wizyta studyjna odbędzie się w dniu 11 maja br. w godz. 17.00 – 19.00 w Muzeum Narodowym w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 3 w Warszawie. Zbiórka uczestników o godz. 16.45 przy wejściu głównym (hol szatniowy).

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o wypełnienie do dnia 10 maja formularza zgłoszeniowego.

Bliższych informacji udziela Koordynator projektu: Joanna Stachurska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 635 27 73, Centrum Wolontariatu w Warszawie. ul. Nowolipki 9b.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.