Spotykasz się z tym, że wolontariusze „wypalają się“ lub znikają nie podając powodu? Zadajesz sobie pytanie jak zmotywować wolontariuszy do stałej współpracy, do jak najlepszego wykonywania swoich zadań? Jeśli tak, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. ”Motywowanie wolontariuszy“.

Podczas warsztatu dowiesz się m.in.: jak możesz wpływać na motywację wolontariuszy, jak współpracować z wolontariuszami na różnych etapach rozwoju ich kompetencji i motywacji Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy posiadają już pewne doświadczenie w kierowaniu pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić. W miarę dostępności miejsc zapraszamy także osoby zaawansowane w pracy z ochotnikami i jak i początkujących. Bezpłatne szkolenie odbędzie się 26 kwietnia (środa) w godzinach 17.00 -21.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie: Monika Bełdowska - facylitatorka, coach. Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dla organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych i firm biznesowych. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania, rozwoju umiejętności trenerskich i facylitacyjnych. Od wielu lat sama jest wolontariuszką, koordynuje pracę wolontariuszy.

Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 24 kwietnia br. wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.