Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, jak również wolontariuszy oraz instytucje i organizacje, w których funkcjonuje wolontariat, do udziału w konkursie „Koordynator wolontariatu 2023”.

W ostatnich latach koordynatorzy wolontariatu musieli zmierzyć się z koniecznością planowania działań w dynamicznie zmieniających się warunkach oraz organizacją bezpiecznej pracy dla wolontariuszy. Odpowiadali na rosnącą potrzebę niesienia pomocy i wsparcia, dbali o bezpieczeństwo i rozwój wolontariuszy, jak również borykali się z kryzysem i spadkiem motywacji z jednej strony, a ciągłą potrzebą ochotniczej aktywności z drugiej. Przed nami kolejny rok pełen wyzwań!

 Grafika promująca konkurs "Koordynator wolontariatu" 2023

Konkurs to promocja wartości, jakie niesie ze sobą idea wolontariatu oraz wyjątkowa okazja, aby w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą na przeciw potrzebom wielu osób. To właśnie dzięki nim wolontariusze mogą działać na korzyść warszawskich instytucji, organizacji, a także samych warszawiaków.

Teraz możemy pokazać, jak ważne są ich praca i zaangażowanie!

Poznaj Koordynatorki i Koordynatorów, których wyróżniliśmy w konkursie w 2022 roku!


Zgłoszenia

Zgłoszenia kandydatów można nadsyłać do 26 listopada 2023 roku wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY klikając w link opuszczasz portal ochotnicy.waw.pl

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi w Dniu Koordynatora Wolontariatu, który w tym roku będziemy obchodzić 8 grudnia.


Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu.


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu w Warszawie” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.