Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na Warszawskie Spotkanie z Wolontariatem.

 

W dniu 6 kwietnia br. Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, w ramach realizacji projektu "Ochotnicy warszawscy", rozpoczyna cykl spotkań adresowany do organizatorów wolontariatu w stolicy. Warszawskie Spotkania z Wolontariatem, to okazja aby w nieformalnej atmosferze, przy dobrej porannej kawie lub herbacie porozmawiać na tematy ważne dla działań ochotniczych w naszym mieście.

Pierwsze spotkanie zatytułowane jest „Czy wolontariat jest wart zachodu? - w poszukiwaniu nowych pomysłów i wyzwań. Jak może wyglądać wolontariat marzeń – oczekiwania koordynatorów wolontariatu? Podczas pierwszego spotkania będzie poświęcone poszukiwaniu pomysłów i wyzwań w kontekście inspiracji organizatorów wolontariatu do działania. Przedstawione zostaną propozycje, potencjalne tematy, organizatorzy zostaną wprowadzeni do tematyki oferty i projektu.

Pierwsze Warszawskie Spotkanie z Wolontariatem odbędzie się w dniu 6 kwietnia br. w godz. 10.00 – 13.00 w siedzibie klubokawiarni Stacja Muranów przy ulicy Andersa 13 w Warszawie. Zgłoszenia i informacje nt. uczestnictwa w spotkaniu prosimy o przesłanie wiadomości email zawierającej: imię, nazwisko, telefon, nazwę organizacji/ instytucji, funkcję osoby w organizacji/instytucji na adres: Koordynator projektu: Joanna Stachurska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b; tel. 22 635 27 73.