Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat do udziału w konkursie.

Rok 2022 to kolejny rok pełen wyzwań dla wolontariatu. Koordynatorzy musieli zmierzyć się z nowymi problemami zorganizowania bezpiecznej pracy dla wolontariuszy, planowaniem działań w niepewnych czasach, odpowiadali na rosnące potrzeby niesienia pomocy i wsparcia, dbali o bezpieczeństwo i rozwój wolontariuszy, mierzyli się z kryzysem z jednej strony, i nieporównywalną skalą ochotniczej aktywności z drugiej.
 
Konkurs to promocja wartości, jakie niesie idea wolontariatu i wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. To dzięki nim wolontariusze mogli działać na korzyść warszawskich organizacji, instytucji i samych warszawiaków. Teraz możemy pokazać jak ich praca i zaangażowanie jest ważne!
 

Zgłoszenia 

Zgłoszenia kandydatów można nadsyłać do 28 listopada 2022 wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY klikając w link opuszczasz portal ochotnicy.waw.pl

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi w Dniu Koordynatora Wolontariatu, który w tym roku będziemy obchodzić 9 grudnia.

 
Grafika promująca konkurs "Koordynator wolontariatu" 2022

Zobacz zwycięzców z zeszłego roku!


Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa, koordynator projektu: Agnieszka Lissowska-Lewkowicz, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Więcej informacji o konkursie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr.: 514-777-399.


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.