Rozpoczynamy przygotowania do kolejnego sezonu Miejskiej Oferty Szkoleniowo-Edukacyjnej dla wolontariuszy, który rozpocznie się tuż po letniej przerwie. W tym celu przygotowaliśmy ankietę badającą Wasze potrzeby szkoleniowe. Zależy nam na tym, aby propozycje bezpłatnych szkoleń były jak najlepiej dopasowane do Waszych potrzeb, oczekiwań i przede wszystkim – zainteresowań!

Grafika z panoramą Warszawy na żółtym tle i napisem: Wypełnij ankietę badającą potrzeby szkoleniowe.

Twoje zdanie ma znaczenie! Czekając na kolejne szkolenia – wypełnij ankietę badającą potrzeby szkoleniowe. Do wyboru jest ponad 30 propozycji. Wśród nich tematy, które nie tracą na popularności, takie jak: storytelling, metody pracy w grupie czy wystąpienia publiczne, a także ciekawe nowości: hipoterapia, muzykoterapia lub życie z neuroróżnorodnością. W ankiecie znajdziecie również szkolenia, których tematyka jest związana z potrzebą chwili, takie jak: pierwsza pomoc w zdrowiu psychicznym, komunikacja międzykulturowa i globalne współzależności, a także wiele, wiele innych! 

Wypełnienie ankiety zajmuje około 3-5 minut. Ankieta skierowana jest do wszystkich osób zaangażowanych w działania wolontariackie w Warszawie. Najpopularniejsze tematy zostaną zrealizowane jesienią w ramach Miejskiej Oferty Szkoleniowo-Edukacyjnej dla wolontariuszy.

Ankieta będzie otwarta do 15 września. Czekamy na odpowiedzi zarówno od wolontariuszy, jak i koordynatorów wolontariatu z całej Warszawy.


Ankieta potrzeb szkoleniowych (do wypełnienia przez wolontariuszy). Klikając w link opuszczasz portal ochotnicy.waw.pl.

Ankieta potrzeb szkoleniowych (do wypełnienia przez koordynatorów wolontariatu). Klikając w link opuszczasz portal ochotnicy.waw.pl


Szkolenia realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Miejska oferta szkoleniowo-edukacyjna dla wolontariuszek i wolontariuszy w Warszawie w latach 2021-2022" i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.