Bator Tabor Polska to istniejąca od ponad 20 lat fundacja zajmująca się organizacją obozów i zajęć rekreacyjno-terapeutycznych skierowanych do dzieci dotkniętych ciężkimi schorzeniami. Podczas pandemii COVID-19, organizacja była zmuszona zawiesić wolontariat w formie stacjonarnej. W tym czasie współpracowała głównie z wolontariuszami, którzy byli z nią związani od kilku lat, a działania przeniosły się do przestrzeni online. 

Aktualnie Fundacja prowadzi nabór nowych wolontariuszy i zaprasza do współpracy osoby, które przede wszystkim mają duże pokłady empatii, energii i miłości dzieci.

Kolaż dwóch zdjęć, na nich: dzieci przy stole podczas zajęć plastycznych prowadzonych przez wolontariuszy.

"Odbudowujemy nasze działania na żywo, dlatego potrzebujemy stworzyć nową, silną społeczność wolontariuszy. Zostań super bohaterem i przywracaj z nami dzieciństwo! Poszukujemy osób powyżej 20 roku życia, które mają czas kilka razy w miesiącu w godzinach wieczornych lub popołudniowych, bądź są dyspozycyjne w wybrane weekendy. Jeśli znasz różne gry i zabawy, a także  dobrze czujesz się spędzając czas z dziećmi, to tym lepiej. Podczas współpracy oferujemy szkolenia i stałe wsparcie koordynatora wolontariatu." - dodaje Paulina Gruszczyńska z Fundacji. 

Jeśli chcecie dołączyć do grona wolontariuszy Fundacji Bator Tabor Polska - szczegóły współpracy znajdziecie w ofercie wolontariatu

Zdjęcia przekazane przez Fundację Bator Tabor Polska


Poznaj bliższej Bator Tabor Polska. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Magdaleną Chrząstowską oraz Marią Radzyńską z Fundacji.