Wystartowała III edycja programu mentorskiego wsparcia dla NGO - "WoloLAB". Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych zaprasza organizacje z całej Polski, które włączają w swoje działania wolontariuszy.

 

Grafika promująca III edycję projektu WoloLAB,

Szczegóły programu  

  • Aktywnie działasz w NGO, które adresuje swoje projekty do ludzi młodych?
  • Włączasz młodych w swoje działania jako wolontariuszy?
  • Interesują Cię nowatorskie metody pracy?
  • Chciałbyś lepiej poznać metodę Design Thinking?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, zgłoś swój zespół!

Dlaczego?

Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych poszukuje 4 zespołów, reprezentujących organizacje pozarządowe, które pracując nad ulepszaniem swojej oferty, dowiedzą się czym jest Design Thinking i przetestują tę metodę w praktyce.

KIEDY: Od 9 marca - później każdy zespół weźmie udział jeszcze w 4 spotkaniach warsztatowych w terminach uzgodnionych z mentorami (koniec projektu zaplanowany jest na maj).
GDZIE: Wszystkie spotkania warsztatowe odbędą się zdalnie. Organizacje z Krakowa i okolic będą mogły pracować z mentorami stacjonarnie.
DLA KOGO: Program jest skierowany do NGO, które realizują projekty adresowane do młodych osób. Każda organizacja powinna wytypować do udziału w projekcie zespół liczący od 3 do 6 osób.

CZAS NA ZGŁOSZENIA: 28 luty 2022.

Nie czekaj! Zgłoś się do "WoloLAB" już teraz! Aplikacje są rozpatrywane na bieżąco do wyczerpania wolnych miejsc.


Projekt jest realizowany przez Warsztat Innowacji Społecznych, dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.


Aktualność umieszona została grzecznościowo, za projekt odpowiada Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.