Wraz z początkiem 2022 roku rozpoczynamy przygotowania do kolejnego sezonu Miejskiej Oferty Szkoleniowo-Edukacyjnej dla wolontariuszy. W tym celu przygotowaliśmy ankietę badającą Wasze potrzeby szkoleniowe. Chcemy, żeby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do Waszych zainteresowań i oczekiwań.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 3-5 minut. Ankieta skierowana jest do wszystkich osób zaangażowanych w działania wolontariackie w Warszawie. Do wyboru jest ponad 30 propozycji, a także możliwość zaproponowania własnego tematu. Wśród propozycji tematów znajdują się między innymi szkolenia dotyczące social mediów, storytellingu, zdrowia psychicznego i wielu innych. Wyniki badania pozwolą na dostosowanie tematyki warsztatów w sezonie wiosenno – letnim.

Ankieta będzie otwarta do 28 stycznia. Czekamy na odpowiedzi zarówno od wolontariuszy, jak i koordynatorów wolontariatu z całej Warszawy.


Ankieta potrzeb szkoleniowychKlikając w link opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl.


Szkolenia realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Miejska oferta szkoleniowo-edukacyjna dla wolontariuszek i wolontariuszy w Warszawie w latach 2021-2022" i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.