Kolejne oferty wolontariatu zamieszczone na portalu www.ochotnicy.waw.pl otrzymały wyróżnienia w konkursie „Pokaż się z dobrej strony”! Jury konkursowe przeanalizowało oferty zamieszczone w trzecim kwartale 2021 r. i postanowiło szczególnie wyróżnić trzy ogłoszenia!

Konkurs "Pokaż się z dobrej strony" powstał po to, aby promować bardzo dobre oferty kierowane do wolontariuszy. Konkurs, który jest realizowany już piąty rok, ma zwrócić uwagę u osób odpowiedzialnych za współpracę z wolontariuszami, jak ważnym elementem organizacji pracy z ochotnikami jest ich skuteczna rekrutacja, a dobrze przygotowana oferta to pierwszy krok do owocnych działań.

W tym roku wyróżniliśmy już Stowarzyszenie Form Twórczych Fulltura, Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22, Wolskie Centrum Kultury oraz Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Filia nr 2 Zielona, Fundację Wszystkie Mazurki Świata, Fundację Onkologiczną Alivia.


Poznaj wyróżnionych w trzecim kwartale!

Oferta "Dołącz do wolontariatu Festiwalu Eufonie"

zrzut ekranu z ofertą "Dołącz do wolontariatu Festiwalu Eufonie"

Narodowe Centrum Kultury - w ogłoszeniu przedstawiony jest profil poszukiwanego wolontariusza, dzięki czemu osoby zainteresowane mogą na etapie czytania ogłoszenia ocenić czy sprawdzą się w zadaniach wolontariackich. Na szczególne docenienie zasługuje kompleksowe podejście do pracy wolontariuszy od szkolenia przygotowującego, poprzez warsztaty rozwijające kompetencje, po profity w postaci uczestnictwa w wybranych wydarzeniach.


Oferta "Wolontariat w międzypokoleniowej grupie rękodzieła w CAM Nowolipie"

zrzut ekranu z ofertą Wolontariat w międzypokoleniowej grupie rękodzieła w CAM Nowolipie

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" - to oferta pokazująca, że dzięki wolontariatowi możemy jednocześnie działać na rzecz potrzebujących i realizować lub odkrywać pasję. Dodatkowo daje możliwość działań prawdziwie międzypokoleniowych!


Oferta "Wolontariat w Muzeum Narodowym w Warszawie"

zrzut ekranu z ofertą Wolontariat w Muzeum Narodowym w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie - to starannie przygotowana oferta wolontariatu długoterminowego, dająca szeroki wachlarz możliwości realizacji zainteresowań oraz wykorzystania różnych kompetencji wolontariuszy. Pokazuje też, że w Muzeum wolontariusze stanowią integralną część zespołu, mającego wpływ na rozwój i działalność instytucji.


Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.


Nie wiesz od czego zacząć pisanie oferty? Chcesz lepiej pracować z wolontariuszami? Sprawdź naszą bazę wiedzy oraz skorzystaj z bezpłatnej i różnorodnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu!