Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat do udziału w konkursie.

Rok 2021 to kolejny rok pełen wyzwań dla wolontariatu. Koordynatorzy musieli zmierzyć się z nowymi problemami zorganizowania bezpiecznej pracy dla wolontariuszy, planowaniem działań w niepewnych czasach, odpowiadali na rosnące potrzeby niesienia pomocy i wsparcia, dbali o bezpieczeństwo i rozwój wolontariuszy.

Konkurs "Koordynator wolontariatu 2021" to promocja wartości jakie niesie idea wolontariatu i wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. To dzięki nim wolontariusze mogli, mimo trwającej pandemii, działać na korzyść warszawskich organizacji, instytucji i samych warszawiaków.

Teraz możemy pokazać jak ich praca i zaangażowanie jest ważne!

plakat promujący konkurs koordynator wolontariatu 2021


Poznaj Koordynatorki i Koordynatorów, których wyróżniliśmy w konkursie w roku 2018, 2019 i 2020!


Zgłoszenia i regulamin

Zgłoszenia kandydatów w tegorocznej edycji, nadsyłać można do 28 listopada 2021 wypełniając formularz zgłoszeniowy (klikając w link, opuszczasz portal www.ochotnicy.waw.pl).

Pobierz regulamin konkursu.


Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi w Dniu Koordynatora Wolontariatu, który w tym roku będziemy obchodzić 10 grudnia.


Kontakt

Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod numerem: 514-777-399

organizator konkursu: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa
koordynator projektu: Elżbieta Baranowska-Pytko
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.