Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie promującym ideę wolontariatu pt. „Wolontariat w mojej głowie”, realizowanego w partnerstwie Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego z Domem Kultury Śródmieście, w ramach projektu „Ochotnicy Warszawscy”. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich, którym idea społecznego zaangażowania jest szczególnie bliska.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie kreatywnej grafiki, informującej o misji wolontariatu i zachęcającej do angażowania się w działania na rzecz innych. Prace należy składać w formie cyfrowej tj. grafiki komputerowej lub skanu pracy wykonanej tradycyjnie w dowolnej kolorystyce (również czarno-białej). Wybrane przez komisję konkursową grafiki nadesłane do konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie w Domu Kultury Śródmieście. Zwycięskie prace posłużą do promocji wolontariatu przez warszawskie organizacje i instytucje.

Termin nadsyłania prac mija 15 października 2021 r., adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa oraz informacje o konkursie (regulamin, karta zgłoszeniowa) znajdują się na dedykowanej podstronie Centrum Pomocy Społecznej.

 

plakat informujący o konkursie na grafikę promującą ideę wolontariatu