Miejska oferta szkoleniowo-edukacyjna tworzona jest zawsze z myślą o wszystkich wolontariuszkach i wolontariuszach z Warszawy. Chcemy, żeby oferowane przez nas szkolenia jak najlepiej odpowiadały na Wasze aktualne potrzeby. Dlatego dwa razy do roku pytamy o to, czego w tej chwili potrzebują ochotnicy i ochotniczki, a także jakie potrzeby warsztatowe widzą dla wolontariuszy ich koordynatorzy.

Właśnie teraz pora na kolejną ankietę badającą Wasze potrzeby i oczekiwania względem jesiennej edycji bezpłatnych szkoleń. W ankiecie proponujemy różne tematy, dając Wam możliwość wskazania, jakie spotkania najbardziej Was interesują. Zastanówcie się nad tym, czego w najbliższych miesiącach potrzebujecie, w jakich tematach chcielibyście poszerzyć swoją wiedzę, żeby jeszcze skuteczniej realizować swoje cele i działać na korzyść Warszawy – i wypełnijcie krótki formularz. Odpowiedzi w ankiecie dają Wam dodatkowe korzyści – do osób, które wskazały konkretne tematy, wysyłamy przypomnienie mailowe związane z zapisami na wskazane szkolenie!

Ankieta będzie otwarta do 8 września, harmonogram szkoleń opublikujemy 15 września.

Wypełnienie ankiety zajmie Ci mniej niż 1 minutę. Czekamy na odpowiedzi zarówno od wolontariuszy, jak i koordynatorów wolontariatu z Warszawy.


Ankieta potrzeb szkoleniowych


W tym roku z otwartej oferty szkoleń szkorzystało już ponad 150 wolontariuszy i wolontariuszek. Sprawdź z jakich tematów szkolili się już wolontariusze z Warszawy!

 

Szkolenia realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Miejska oferta szkoleniowo-edukacyjna dla wolontariuszek i wolontariuszy w Warszawie w latach 2021-2022" i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.