Witamy w nowej odsłonie konkursu „Pokaż się z dobrej strony!” Jury konkursowe przeanalizowało oferty zamieszczone na portalu www.ochotnicy.waw.pl w pierwszym kwartale tego roku, znamy już wyniki.

Konkurs "Pokaż się z dobrej strony" powstał po to, aby promować bardzo dobre oferty kierowane do wolontariuszy. Konkurs, który jest realizowany już piąty rok, ma zwrócić uwagę u osób odpowiedzialnych za współpracę z wolontariuszami, jak ważnym elementem organizacji pracy z ochotnikami jest ich skuteczna rekrutacja, a dobrze przygotowana oferta to pierwszy krok do owocnych działań.

Tym razem spośród ofert zamieszczonych na portalu www.ochotnicy.waw.pl w okresie od stycznia do marca 2021 r. szczególnie wyróżniały się oferty przygotowane przez Stowarzyszenie Form Twórczych Fulltura, Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 oraz Wolskie Centrum Kultury.Oferta ZRÓBMY RAZEM FILM - wolontariART - II edycja

zrzut ekranu oferty ZRÓBMY RAZEM FILM - wolontariART - II edycja

Stowarzyszenie Form Twórczych Fulltura - za ciekawą propozycję młodzieżowego wolontariatu akcyjnego, powalającego wykorzystać, ale i rozwijać pasję, w którym każdy z wolontariuszy jest objęty programem mentorskim.Oferta Wolontariatu przy projekcie #znamprawo

zrzut ekranu oferty Wolontariatu przy projekcie #znamprawo

Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 – szczególnie za zadania wymagające, ale i rozwijające kompetencje wolontariuszy, pozwalające na samodzielność oraz zdobycie cennego doświadczenia , oraz za to, że przy wykonywaniu zadań wolontariusze mogą liczyć na wsparcie profesjonalistów.Oferta Stwórz z nami ogród społeczny na Woli

zrzut ekranu oferty Stwórz z nami ogród społeczny na Woli

Wolskie Centrum Kultury – oferta zawiera staranny opis projektu oraz zadań w jakie mogą zaangażować się wolontariusze, a także świadczeń dla ochotników. Na szczególne docenienie zasługuje pokazanie wpływu na przestrzeń wspólną i środowisko lokalne poprzez zaangażowanie w wolontariat.


Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.


Nie wiesz od czego zacząć pisanie oferty? Chcesz lepiej pracować z wolontariuszami? Sprawdź naszą bazę wiedzy oraz skorzystaj z bezpłatnej i różnorodnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu!