Drogie Ochotniczki i Ochotnicy,
Już jutro przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji dziękujemy wszystkim osobom, które decydują się przeznaczać swój własny czas, wiedzę i umiejętności na rzecz tak wielu cennych i potrzebnych inicjatyw, wspierających miasto i jego mieszkańców.

Rok 2020 upływa w cieniu pandemii, która dla wolontariatu i osób w niego zaangażowanych stała się ogromnym wyzwaniem. Dzięki Wam w Warszawie realizowana jest ogromna liczba działań, a wasze zaangażowanie sprawia, że najbardziej potrzebujące osoby są zaopiekowane i każdy może liczyć na pomoc.

Okoliczności sprawiły, że część wolontariackich aktywności musi być obecnie realizowana w sposób zdalny. Dziękujemy że tak wiele osób postanowiło włączyć się w e-wolontariat.

Wolontariuszki i wolontariusze, z okazji Waszego święta składamy Wam najlepsze życzenia. Pokazaliście, że niezależnie od sytuacji można na Was polegać! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, aktywność i optymizm, pomimo trwającej pandemii.

Życzymy Wam, abyście czerpali satysfakcję z wszystkiego co robicie, a otoczenie zawsze dostrzegało i doceniało Waszą pracę. Dziękujemy za wszystko co robicie dla Warszawy!

Zespół Projektu „Ochotnicy warszawscy”
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baner z napisem "Warszawa dziękuje wolontariuszom!"