Dom Pomocy Społecznej "Pod Brzozami" i Fundacja Pole Dialogu zapraszają do udziału w akcji - Listy do zamkniętego domu #zamkniętedps

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców domów pomocy społecznej wizyty w nich zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Zamieszkujące DPSy osoby są odizolowane od swoich bliskich i wolontariuszy, którzy nie mogą ich odwiedzać. Większość mieszkańców placówek nie korzysta z komputera ani Internetu. Tylko niewiele z nich posługuje się telefonem. 

DOMY OTWARTE EVENT 01

W celu zapewnienia towarzystwa i kontaktu z drugim człowiekiem DPS "Pod Brzozami" i Fundacja Pole Dialogu zachęcają do pisania listów do mieszkańców DPS i wysyłania ich drogą mailową. Wiadomości zostaną wydrukowane i przekazane seniorom. Organizatorzy wesprą mieszkańców w stworzeniu odpowiedzi na nadesłane wiadomości. 

Zachęcamy do udziału w akcji! Umilmy czas izolacji! 

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem kontaktu z seniorami, poznaj szczegóły wydarzenia - TUTAJ - i skontaktuj się z DPS "Pod Brzozami".

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Akcja Listy do zamkniętego domu #zamkniętedps jest prowadzona w ramach projektu "Domy otwarte. Integracja lokalna i międzypokoleniowa w warszawskich DPS" finansowanego ze środków m.st. Warszawy, którego realizatorem jest Fundacja Pole Dialogu.