Już po raz trzeci zapraszamy warszawskie instytucje oraz organizacje pozarządowe do udziału w konkursie „Pokaż się z dobrej strony!”. Aby wziąć udział w konkursie należy w 2020 r. opublikować ofertę wolontariatu na www.ochotnicy.waw.pl.

Głównym celem konkursu jest zachęcanie do korzystania ze wsparcia wolontariuszy na różnych polach działalności podmiotu i promocja standardów współpracy z wolontariuszami.

Konkurs wskazuje również dobre przykłady tworzenia wzorowej oferty, która jest pierwszym krokiem do nawiązania współpracy i jednocześnie doskonałą okazją, by przyszłym wolontariuszom pokazać się z dobrej strony.

Konkurs składa się z czterech edycji kwartalnych: zimowej, wiosennej, letniej oraz jesiennej, w trakcie których zostaną wyłonione po 3 wyróżniające się oferty, które będziemy ogłaszać za pośrednictwem aktualności na portalu. Następnie spośród tych 12 wyróżnionych ofert w rocznym finale konkursu wybrane zostaną trzy, których autorzy zostaną laureatami I,II,III miejsca 2020 r.

Konkurs trwa od 1 stycznia 2020 r. do 22 listopada 2020 r.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Jak wyglądały godne naśladowania, zwycięskie oferty z 2018 i 2019 roku możecie zobaczyć w naszej bazie wiedzy.


Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi w grudniu w trakcie gali Dnia Koordynatora Wolontariatu 2020.

Zapraszamy także do udziału w konkursie Koordynator Wolontariatu 2020!


Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr: (22) 635 27 73.


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.