Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat, do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Konkurs „Koordynator wolontariatu” to wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. Możemy docenić ich codzienny trud i zaangażowanie, a także wsparcie jakie oferują ochotnikom. Teraz możemy pokazać jak ich praca i zaangażowanie jest ważne!


Poznaj Koordynatorki i Koordynatorów, których wyróżniliśmy w konkursie w roku 2018 i 2019!


Czasami organizowanie wolontariatu w instytucji czy organizacji to ich etatowa praca, a czasami koordynowanie to dodatkowe zajęcie, niezależne od obowiązków służbowych. Koordynatorki i koordynatorzy przewodzą, organizują pracę, podtrzymują relacje, motywują i dbają o rozwój wolontariuszy. Ich praca to duży wkład w rozwój stołecznych placówek, na rzecz których działają ochotnicy.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu „Koordynator Wolontariatu” można nadsyłać przez cały rok aż do 22 listopada 2020.
Zeskanowany wypełniony formularz należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

FORMULARZ

REGULAMIN

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi w grudniu w trakcie gali Dnia Koordynatora Wolontariatu 2020.


Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr: (22) 635 27 73.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji wolontariatu, zapraszamy do naszej bazy wiedzy.


Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.