Drogie Ochotniczki i Ochotnicy,

dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z okazji naszego wspólnego święta, wszystkim Wam życzymy wielu wspaniałych chwil, dużo radości i zapału do wolontariackiego działania.

Z roku na rok w Warszawie zwiększa się grono wolontariuszy. Rośnie także liczba miejsc, w których można angażować się w wolontariat. Na współpracę z ochotnikami otwierają się kolejne instytucje miejskie, także coraz więcej organizacji pozarządowych zaprasza wolontariuszy w swoje progi. Cieszymy się z stale rosnącej liczby odwiedzin na portalu www.ochotnicy.waw.pl. Świadczy to o niesłabnącym zainteresowaniu nowymi propozycjami wolontariatu.

Wolontariuszki i wolontariusze, z okazji Waszego święta składamy Wam najlepsze życzenia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, aktywność i uśmiech. Życzymy Wam, abyście czerpali satysfakcję z wszystkiego co robicie, a otoczenie zawsze dostrzegało i doceniało Waszą pracę. Dziękujemy za wszystko co robicie dla Warszawy.

życzenia MDW 2019

Zespół projektu „Ochotnicy warszawscy”
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.