Zaproszenie

Szanowni Wolontariusze, Stowarzyszenie Q Rozwojowi, we współpracy z Zespołami ds. Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych oraz Urzędem m.st. Warszawy rozpoczęło realizację ważnego projektu, którego celem jest rozwój i strukturyzacja wolontariatu w placówkach. Państwa głos jest dla nas bardzo ważny!

Zwracamy się z gorącą prośbą o podzielenie się opinią i swoimi potrzebami dotyczącymi wolontariatu w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w trakcie dedykowanego Wam spotkania:

15.11.2019 (piątek) w godz. 18:00-20:00 Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, ul. Nowolipie 25 b, sala 1.06.


Wyświetl większą mapę

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy do zgłaszania chęci udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Spotkanie adresowane jest do osób, które w 2019 roku świadczyły lub świadczą wolontariat w placówkach opiekuńczo – wychowawczych na terenie Warszawy.


Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniach w innym terminie, bardzo prosimy o kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505 722 114 Agata Bąk – koordynator projektu „Wolontariat na miarę – rozwój wolontariatu w placówkach opiekuńczo – wychowawczych”.
Istnieje możliwość przeprowadzenia wywiadu drogą telefoniczną.


Szukasz wolontariatu na rzecz dzieci i młodzieży? Sprawdź aktualne oferty dostępne w zakładce "pomoc społeczna" oraz "edukacja".