Październik będzie obfitował w bezpłatne warsztaty dla wolontariuszy! W tym miesiącu odbędą się aż trzy różne spotkania. Czego będzie dotyczyło pierwsze z nich?

Wolontariat przynosi wiele korzyści zarówno wolontariuszom, jak i organizacjom i instytucjom, które ochotnicy wspierają. Jak jednak radzić sobie z sytuacjami, które mogą być trudne lub stresujące? Jak zadbać o swoje granice i wspierać innych, nie obciążając siebie? Jak być asertywnym?

15

Zapraszamy na szkolenie „Trudne sytuacje w pracy wolontariusza i praca w stresie”. Doświadczona trenerka, Maria Makowska, pomoże uczestnikom przyjrzeć się swojej pracy wolontariackiej i przygotować się do radzenia sobie z nietypowymi i kłopotliwymi sytuacjami.

Kiedy? 3 października, 15:00-20:00

Gdzie? Centrum Aktywności Międzypokoleniowej NOWOLIPIE, ul. Nowolipie 25 B


Wyświetl większą mapę


W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ZAPISY

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na to szkolenie, .

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, .


Dowiedz się więcej o szkoleniach i bezpłatnych superwizjach dla wolontariuszy w programie "Wspieraj Dobrze".

"Ochotnicy warszawscy" to także oferta wspracia dla organizatorów wolontariatu.


 

Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.