Po wakacyjnej przerwie wracamy z ofertą szkoleniowo-edukacyjną dla warszawskich wolontariuszek i wolontariuszy! Tym razem chcemy wzmocnić te osoby, które chciałyby pracować projektowo, ale potrzebują wdrożenia w posługiwanie się tą metodą.

19 września zapraszamy na szkolenie „Podstawy pracy metodą projektu”, które poprowadzi Kuba Radzewicz. Na spotkaniu dowiecie się jak wygląda cykl życia projektu, jak planować działania projektowe i co pomaga w osiągnięciu sukcesu. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak pomysły przekuć w działania – zapraszamy!

Kiedy? 19 września, 16:00-20:00

Gdzie? Centrum Aktywności Międzypokoleniowej NOWOLIPIE, ul. Nowolipie 25 B


Wyświetl większą mapę

Zapisy na szkolenie

Aby zgłosić się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na szkolenie, kliknij tutaj.

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, kliknij tutaj.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.


Dowiedz się więcej o szkoleniach i bezpłatnych superwizjach dla wolontariuszy w programie "Wspieraj Dobrze".

Zachęcamy do śledzenia aktualności oraz profilu „Ochotników warszawskich” w serwisie facebook. 

"Ochotnicy warszawscy" to także oferta wspracia dla organizatorów wolontariatu.