W lipcu spotykamy się na ostatnim szkoleniu dla wolontariuszek i wolontariuszy przed wakacyjną przerwą. Jaki temat tym razem proponujemy?

Na zakończenie pierwszej części tegorocznego cyklu warsztatów w ramach miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej wybraliśmy kolejny temat wskazany w ankiecie – wolontariusze sami zdecydowali, że chcą wzmocnić się w zakresie wystąpień publicznych. Zapraszamy więc na szkolenie, które pozwoli nauczyć się występowania przed publicznością, pracy z kamerą i radzenia sobie z tremą.

9

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Pokonaj tremę! Warsztat z wystąpień publicznych" już 11 lipca - 16:00-20:00 - Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" (ul. Nowolipie 25b)


Wyświetl większą mapę


W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ZAPISY

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na to szkolenie, kliknij tutaj.

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, kliknij tutaj.


Z kolejnymi warsztatami w ramach miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjną dla wolontariuszy wracamy już po wakacjach. We wrześniu startujemy także z kolejną edycją Akademii Liderów Wolontariatu. Bądź na bieżąco śledząc dział aktualności na Miejskim Portalu Wolontariatu oraz na fanapage'u "Ochotnicy warszawscy"! 

 

Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.