Wolontariusze, marzy Wam się popołudnie, podczas którego będziecie mogli poczuć się jak dziecko, a jednocześnie nauczyć się kilku praktycznych umiejętności z zakresu animacji? Jeśli tak, to zapraszamy Was na kolejny warsztat organizowany w ramach miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej.

Jak zapanować nad grupą maluchów? Jakie zajęcia dla dzieci w różnym wieku będą najciekawsze? Jak prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży w bezpieczny sposób? We wtorek 18 czerwca, Anna Łukawska-Adamczyk poprowadzi szkolenie „Animacja dzieci i młodzieży – 100 pomysłów na zabawę a najmłodszymi”, na którym podzieli się z warszawskimi wolontariuszkami i wolontariuszami tajnikami pracy animatorki. Na warsztatach opowie o tym jak przygotowywać i planować zajęcia, co dokładnie wchodzi w zakres obowiązków animatora, pokaże pomysły na zabawy i przećwiczy z uczestnikami część z nich.

8

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z "Animacji dzieci i młodzieży" w dniu 18 czerwca w godzinach 17:00-20:00 do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej NOWOLIPIE (ul. Nowolipie 25b).


Wyświetl większą mapę


W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 ZAPISY

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na to szkolenie, kliknij tutaj.

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, kliknij tutaj.


Ciekawi Cię jakie jeszcze szkolenia dla wolontariuszy odbędą się w tym roku? Sprawdź pełną ofertę!


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.