6 czerwca zapraszamy na kolejne szkolenie przygotowane z myślą o warszawskich wolontariuszach, w ramach miejskiej oferty szkoleniwo-edukacyjnej. Tym razem zapraszamy na warsztat z umiejętności liderskich – tematu, który był w pierwszej trójce najczęściej wskazywanych w przygotowanej na początku roku ankiecie.

Szkolenie dla stołecznych wolontriuszek i wolontariuszy poprowadzi Aleksandra Daszkowska-Kamińska – specjalistka z wieloletnim stażem pracy z liderami lokalnymi i społecznymi. Pod czujnym okiem Oli uczestnicy dowiedzą się więcej o roli lidera i obszarach jego odpowiedzialności, dowiedzą się jak budować i motywować silny i sprawny zespół oraz zwiększać zaangażowanie jego członków. Przyjrzą się także sobie w roli lidera, mierząc się z przygotowanymi przez trenerkę zadaniami.

szkolenie liderskie

Ochotników zapraszamy na szkolenie 6 czerwca (czwartek) w godzinach 15:30-20:00 do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej NOWOLIPIE (ul. Nowolipie 25b).


Wyświetl większą mapę


W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


ZAPISY

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na to szkolenie, kliknij tutaj.

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, kliknij tutaj.


Ciekawi Cię jakie jeszcze szkolenia dla wolontariuszy odbędą się w tym roku? Sprawdź pełną ofertę!


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.