21 maja zapraszamy wolontariuszy na kolejne bezpłatne warsztaty w ramach miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej. Co tym razem czeka ochotników? 

Dobra komunikacja to podstawa! Ale jak komunikować się skutecznie, a przy tym asertywnie? Jakich błędów unikać? Czym jest informacja zwrotna i jak można ją wykorzystać? Jak rozmawiać, żeby rozumieć i być rozumianym? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać na warsztacie „Jak skutecznie dogadywać się z innymi? Komunikacja interpersonalna”.

komunikacja interpersonalna maj

Na warsztat zapraszamy 21 maja w godzinach 15:30-20:00 do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, ul. Nowolipie 25b.


Wyświetl większą mapę

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 ZAPISY

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na to szkolenie, kliknij tutaj.

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, kliknij tutaj.


Ciekawi Cię jakie jeszcze szkolenia dla wolontariuszy odbędą się w tym roku? Sprawdź pełną ofertę!


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.