14 maja warszawscy wolontariusze i wolontariuszki mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu „Daj się zobaczyć - warsztaty z promocji i komunikacji”. Przyjdź i dowiedz się jak sprawić, aby na Twoje wydarzenie przyszli ludzie, a także jak wyróżnić swoje ogłoszenie w morzu komunikatów.

Zapraszamy na szkolenie z promocji i komunikacji, na którym poznasz podstawowe zasady komunikacji medialnej i promocyjnej, zastanowisz się do kogo właściwie kierujesz swój komunikat, poznasz zasady pisania tekstów promocyjnych (notka prasowa, webwriting, hasła promocyjne) oraz dobre przykłady promocji wolontariatu i działań społecznych, a także kanały promocji wydarzeń społecznych oraz wolontariatu dostępne w Warszawie.

daj się zobaczyć promocja i komunikacja


Na szkolenie zapraszamy 14 maja (wtorek) w godzinach 16:00-20:00 do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, ul. Nowolipie 25b


Wyświetl większą mapę

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką miejskiej oferty szkoleń - Anetą Birnbaum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


ZAPISY

Jeśli jesteś koordynatorem lub koordynatorką i zgłaszasz swoich wolontariuszy na to szkolenie, kliknij tutaj.

Jeśli jesteś wolontariuszem lub wolontariuszką i sam wypełniasz formularz, kliknij tutaj.


Ciekawi Cię jakie jeszcze szkolenia dla wolontariuszy odbędą się w tym roku? Sprawdź pełną ofertę!


Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.