Serdecznie zapraszamy na kolejną wizytę studyjną! Tym razem koordynatorki i kooordynatorzy będą gośćmi warszawskiej siedziby Fundacji Ocalenie, która działa na rzecz cudzoziemców, dialogu międzykulturowego i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego.

W działania Fundacji zaangażowane jest duże grono wolontariuszy, których zadaniem jest m. im. nauczanie języka polskiego, pomoc w wypełnianiu dokumentów i załatwianiu spraw urzędowych, udzielanie porad i wsparcia. Więcej o działaniach Fundacji i zadaniach wolontariuszy możecie dowiedzieć się tutaj: https://ocalenie.org.pl/co-robimy.

Wizytę studyjną poprowadzi Pani Kalina Czwarnóg, która w Fundacji zajmuje się m.in. koordynowaniem pracy wolontariuszy, a za swoje działania w 2017 roku otrzymała tytuł Koordynatora Wolontariatu Roku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia (czwartek) w godz. 15.00-17.00 w siedzibie Fundacji Ocalenie przy ul. Kruczej 6/14a.


Wyświetl większą mapę

Spotkanie jest jak zawsze bezpłatne, obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy


Szukasz wsparcia w organizacji wolontariatu w Twojej instytucji czy organizacji?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu: konsultacji, poradnictwa, szkoleń czy bezpłatnej infolinii!


Wydarzenie jest realizowane we współpracy Miasta Stołecznego Warszawa i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, jako część działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy”.