Już w najbliższy czwartek (04.04) serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną w instytucji kultury m. st. Warszawy – Centrum Myśli Jana Pawła II.

Centrum Myśli Jana Pawła II to miejsce, gdzie wolontariusze od lat włączają się w realizację różnorodnych projektów społecznych i kulturalnych takich jak np. trwający obecnie Festiwal Nowe Epifanie. Poza działaniami akcyjnymi wolontariat realizowany jest w Centrum także na inne sposoby: wolontariat stały, młodzieżowy, kompetencyjny, jak również wolontariat pracowniczy.

Wszystkimi ochotniczymi działaniami kieruje w Centrum uhonorowana II miejscem w konkursie Koordynator Wolontariatu Roku 2018 Katarzyna Osior - Szot. Koordynatorka o wolontariacie myśli strategicznie oraz długofalowo i dzięki niej wolontariat staje się jednym z filarów aktywności Centrum Myśli Jana Pawła II.

Podczas wizyty studyjnej koordynatorka opowie:

  • czy warto oddawać inicjatywę wolontariuszom,
  • jaki wpływ na wydarzenia organizowane przez instytucję mają wolontariusze,
  • jak poszukując nowych rozwiązań nie zgubić w wolontariuszu człowieka.

Zapraszamy na wizytę studyjną w czwartek 4 kwietnia w godz. 14.00 – 16.00 w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11.


Wyświetl większą mapę

Spotkanie jest bezpłatne. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy.


 Szukasz wsparcia w organizacji wolontariatu w Twojej instytucji czy organizacji?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu: konsultacji, poradnictwa, szkoleń czy bezpłatnej infolinii!


Wydarzenie jest realizowane we współpracy Miasta Stołecznego Warszawa i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, jako część działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy”.