Działasz w organizacji pozarządowej lub instytucji miejskiej w Warszawie, która współpracuje z ochotnikami? Koordynujesz pracę wolontariuszy? Jesteś wolontariuszką/em?

A może angażujesz się w wolontariat pracowniczy w swoim miejscu pracy? 

Opowiedz innym o Waszych działaniach! Podziel się doświadczeniami, poinformuj o sukcesach, pokaż co daje Ci wolontariat, zainspiruj innych do działania na korzyść. 

Zapraszamy Cię do współtworzenia działu aktualności na Miejskim Portalu Wolontariatu!

 z okazji walentynekoznaczcie organizację która jest najbliższa Waszym sercom 4

Zachęcamy do bezpłatnej publikacji autorskich tekstów, relacji, wywiadów i fotoreportaży na temat wolontariatu w Warszawie.

Każdy materiał opublikowany w dziale aktualności trafi również na naszego facebooka z oznaczeniem Twojej organizacji/instytucji i podziękowaniem za wkład w promocję wolontariatu. 

Dotychczas aktualności na Miejskim Portalu Wolontariatu zamieścili m.in. Fundacja Uniwersytet Dzieci, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stowarzyszenie Soczewka Kultury czy Fundacja "Dr Clown"!  

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zgłoszenia publikacji napisz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.