Drodzy Ochotnicy,

Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z okazji naszego wspólnego święta, wszystkim Wam życzymy wielu wspaniałych chwil, dużo radości i zapału do wolontariackiego działania.

Z roku na rok w Warszawie przybywa wolontariuszy. Rośnie także liczba miejsc, w których można angażować się w wolontariat. Na współpracę z ochotnikami otwierają się kolejne instytucje miejskie, także coraz więcej organizacji pozarządowych zaprasza wolontariuszy w swoje progi. Cieszymy się z rosnącej liczby odwiedzin na portalu www.ochotnicy.waw.pl. Świadczy to o niesłabnącym zainteresowaniu nowymi propozycjami wolontariatu.

Dzisiejsze święto jest dla nas okazją, by podziękować Wam za to co robicie jako wolontariusze. Mamy świadomość jak dużo pracy i energii wkładacie w realizowane projekty i działania. Wiemy, jak wiele zawdzięcza Wam Warszawa. Oby zawsze otoczenie doceniało Waszą pracę, a Wam towarzyszyła nieustająca satysfakcja.

Zespół projektu „Ochotnicy warszawscy”
www.ochotnicy.waw.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.