Pozostały już tylko dwa dni, aby zgłosić kandydaturę w konkursie na Najlepszego Koordynatora Wolontariatu 2018! Wypełnij formularz i do 23 listopada prześlij go do Biura Konkursu!

Poprzez Konkurs szukamy osób, które współpracują ze stołecznymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami miejskimi, które na co dzień organizują pracę wolontariuszy, wspierają i pomagają dokonywać właściwych wyborów w podejmowaniu aktywności wolontariackiej. Ogłaszając konkurs chcemy uhonorować koordynatorów wolontariatu. Docenić ich codzienną pracę, trud w organizację działań wolontariackich, zaangażowanie i wsparcie jakie oferują ochotnikom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do udziału w konkursie. Aby zgłosić kandydaturę wyróżniającego sie koordynatora wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do dnia 23 listopada 2018 r. do Biura Konkursu (osobiście lub za pomocą poczty na adres Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). Więcej szczegółów dotyczących Konkursu znajduje się w regulaminie.


W ubiegłym roku laureatkami Konkursu zostały:

III miejsce - pani Anna Całusińska, Sinfonia Varsovia

II miejsce - pani Iwona Miller, Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

I miejsce - pani Kalina Czwarnóg, Fundacja Ocalenie

 PC10262jpeg


 

Ogłoszenie tegorocznych wyników konkursu odbędzie się podczas Dnia Koordynatora Wolontariatu 2018 już 11 grudnia w Centrum Kreatywności Targowa.

 


 

 

Konkurs prowadzony jest w ramach programu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu "Ochotnicy warszawscy" integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.