Koordynatorki i Koordynatorzy wolontariatu, zapraszamy Was na kolejną wizytę studyjną, która odbędzie sie w ramach oferty wsparcia organizatorów wolontariatu "Ochotników warszawskich". 

Serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, która odbędzie się 21 listopada w godzinach 14.00-16.00! Jeśli jesteście ciekawi:

  • Na czym może polegać wolontariat w nowoczesnej instytucji kultury?
  • Jak działa wolontariat stały, a jak akcyjny?
  • Jak wyglądają przygotowania kilkuset (sic!) wolontariuszy do działania przy akcji edukacyjno- społecznej „Żonkile”?
  • W jaki sposób rekrutuje się wolontariuszy do Muzeum?
  • Co sprawia, że wolontariusze wracają przy kolejnych edycjach akcji?

to serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Po wolontariackim POLINie gości oprowadzi Joanna Garsztka - koordynatorka wolontariatu w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie zgłoszenia do dnia 20 listopada.

Więcej informacji na temat spotkania udzieli koordynatorka projektu: Elżbieta Baranowska-Pytko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, ul. Nowolipki 9b Warszawa tel. 22 635-27-73. 


Szukasz wsparcia w organizacji wolontariatu w Twojej instytucji czy organizacji?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu: konsultacji, poradnictwa, szkoleń czy bezpłatnej infolinii!


Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.