Taniec to Twoja pasja? Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać ruch w pracy z seniorami? Szukasz nowych inspiracji do prowadzenia zajęć grupowych i międzypokoleniowych? Zapraszamy do udziału w warsztatach, które dedykujemy ochotnikom, koordynatorom oraz wszystkim tym, którzy są zainteresowani wolontariatem na rzecz seniorów, osób z niepełnosprawnością, chorych i potrzebujących. Spotkanie poprowadzi Marcin Hakiel - wolontariusz Centrum Alzheimera. 

JPG Warsztaty light

Wydarzenie odbędzie się 16 listopada br. (piątek) w godzinach 11:00-13:30 w Centrum Alzheimera (Al. Wilanowska 257).

Plan spotkania zakłada trzy części. W pierwszej z nich porozmawiamy na temat wolontariackich doświadczeń Marcina Hakiela, który od 2017 roku wspiera Centrum Alzheimera i jego Mieszkańców. Będzie to przestrzeń na zadawanie pytań, wymianę doświadczeń i wzajemną inspirację. W kolejnej części odbędą się zajęcia taneczne z udziałem seniorów i wolontariuszy. Spotkanie zakończy się wspólnym zwiedzaniem Centrum Alzheimera i rozmową na temat możliwości zaangażowania się w wolontariat i działania na rzecz osób starszych i chorych z otępieniem.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Marcinem Hakielem, który w rozmowie z Miejskim Portalem Wolontariatu opowiedział o tym, co daje mu wolontariat oraz jak połaczyć taką aktywność z życiem zawodowym i prywatnym. Szczegóły – tutaj.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnym wydarzeniu prosimy o kontakt telefoniczny z Moniką Kędrą, tel. 797 319 091 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądźcie razem z nami! Zapraszamy #WspierajDobrze

 

„Wspieraj dobrze – Program dedykowany wolontariuszom placówek opiekuńczo-leczniczych” jest realizowany w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” ze środków Urzędu m.st. Warszawy. Szczegóły – tutaj.


Interesują Cię bezpłatne szkolenia i superwizje dla wolontariuszy? Sprawdź ofertę w programie "Wspieraj Dobrze".

Zobacz także ofertę szkoleń w ramach miejskiego systemu szkoleń wolontariuszy.