Koordynatorki i Koordynatorzy wolontariatu, zapraszamy Was na kolejne dedykowane Wam szkolenie. Tym razem jego tematem będzie:

E jak Ewaluacja, czyli praktyczne, proste i angażujące narzędzia do oceny jakości prowadzonych działań.

Podczas spotkania postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania:

  • Jak zbierać przydatne informacje dot. realizowanych przez nas projektów?
  • Co zrobić, żeby ewaluacja nie była nudna i żmudna?
  • Jakie metody i narzędzia najlepiej sprawdzą się w mojej organizacji?

Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy kierują pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić, a poprowadzi je Anna Żelazowska-Kosiorek: trenerka, koordynatorka projektów w Fundacji Robinson Crusoe.

Termin i miejsce szkolenia: 25 października (czwartek), w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 24 października:

Dalsze informacje nt. spotkania: Koordynator projektu: Elżbieta Baranowska-Pytko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b; tel. 22 635 27 73.


 Szukasz wsparcia w organizacji wolontariatu w Twojej instytucji czy organizacji?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu: konsultacji, poradnictwa, szkoleń czy bezpłatnej infolinii!


Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.