Już za tydzień kolejne Warszawskie Spotkania z Wolontariatem pt. „Wizytówka organizacji, czyli jak promujemy swoje działania?”.

Warszawskie Spotkania z Wolontariatem, to cykl spotkań prowadzonych w nieformalnej atmosferze, poświęcony tematyce odwołującej się do wolontariatu i działalności w Warszawie oraz służący networkingowi wśród warszawskich koordynatorów wolontariatu. Tym razem podczas WSW porozmawiamy o tym jak promować swoje inicjatywy, jak być widocznym, jak dotrzeć do zainteresowanych naszą działalnością. Tradycyjnie w kameralnym otoczeniu, przy kawie będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami i czerpać z doświadczeń innych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 października w godz. 10.00 – 13.00 w siedzibie klubokawiarni Stacja Muranów przy ulicy Andersa 13 w Warszawie, a poprowadzi je Anna Żelazowska-Kosiorek: trenerka, koordynatorka projektów w Fundacji Robinson Crusoe.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 16 października.

Więcej informacji udziela Koordynator projektu: Elżbieta Baranowska-Pytko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b, tel. 22 635 27 73


Szukasz wsparcia w organizacji wolontariatu w Twojej instytucji czy organizacji?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty wsparcia organizatorów wolontariatu: konsultacji, poradnictwa, szkoleń czy bezpłatnej infolinii!


Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.