Jeśli jesteście ciekawi jak działa wolontariat w tak niezwykłym miejscu jakim jest Warszawski Ogród Zoologiczny, serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną, która odbędzie się 2 października (wtorek) w godzinach 16.00-18.00.

Bycie wolontariuszem w ZOO to unikalne doświadczenie dla miłośników zwierząt. Działalność wolontariuszy, to nie tylko stricte opieka nad zwierzętami. Możliwości jest więcej! W ZOO wolontariusze mogą liczyć na naprawdę indywidualne podejście i dopasowanie obowiązków do swoich możliwości tak, że wolontariat staje się prawdziwym miejscem samorozwoju.

Jeśli jesteście ciekawi...

na czym może polegać wolontariat w ZOO

w jaki sposób rekrutuje się wolontariuszy

jak organizuje się pracę wolontariuszy w tak dużej instytucji

co ogród zoologiczny może zaoferować wolontariuszom

jak najlepiej wykorzystać potencjał wolontariusza

jak sprawić, aby współpraca była dostosowana do jego potrzeb i możliwości ochotników

gdzie tkwi sekret długofalowej współpracy

...to serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Kawka - koordynatorka wolontariatu w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, która w zeszłym roku, podczas uroczystej Gali Koordynatra Wolontariatu odebrała nagrodę za zajęcia II miejsca w naszym konkursie na najlepszą ofertę wolontariatu - "Pokaż się z dobrej strony"!

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 1 października.

Więcej informacji udzieli koordynatorka projektu Elżbieta Baranowska-Pytko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b, Warszawa tel. 22 635-27-73.

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.