Kolejny raz rozpoczynamy poszukiwania najlepszych koorynatorek i koordynatorów wolontariatu w Warszawie! Właśnie ruszyło zbieranie zgłoszeń do konkursu na najlepszego stołecznego koordynatora wolontariatu!

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego celem jest docenienie roli koordynatorów wolontariatu. Szukamy osób, które współpracują ze stołecznymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami miejskimi, osób, które na co dzień organizują pracę wolontariuszy, wspierają i pomagają dokonywać właściwych wyborów w podejmowaniu aktywności wolontariackiej. Ogłaszając konkurs chcemy uhonorować koordynatorów wolontariatu. Docenić ich codzienną pracę, trud w organizację działań wolontariackich, zaangażowanie i wsparcie jakie oferują ochotnikom.

Jesteśmy pewni, że konkurs stworzy możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek koordynatorów, wyjątkowych działań jakie podejmują na rzecz rozwoju działań ochotniczych w stolicy, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do udziału w konkursie. Aby zgłosić kandydaturę wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do dnia 23 listopada 2018 r. do Biura Konkursu (osobiście lub za pomocą poczty na adres Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Więcej szczegółów dotyczących Konkursu znajduje się w regulaminie


W ubiegłym roku laureatkami Konkursu zostały:

III miejsce - pani Anna Całusińska, Sinfonia Varsovia

II miejsce - pani Iwona Miller, Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

I miejsce - pani Kalina Czwarnóg, Fundacja Ocalenie

 PC10262jpeg


Ogłoszenie tegorocznych wyników Konkursu odbędzie się podczas Dnia Koordynatora Wolontariatu 2018.

Zobacz jak świętowaliśmy ten dzień w ubiegłym roku.

 

Konkurs prowadzony jest w ramach programu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu "Ochotnicy warszawscy" integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.