Przyszedł czas na kolejne bezpłatne warsztaty w ramach programu Wspieraj Dobrze, które dedykujemy ochotnikom, opiekunom oraz wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem na rzecz osób z niepełnosprawnością, chorych i potrzebujących. 

Poznaj tajemnicę pięknego czytania z Mamą Bajką 1

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą swój wolny czas wykorzystać w słusznej sprawie na warsztaty pt. "Poznaj tajemnicę pięknego czytania z Mamą Bajką". Spotkanie będzie składało się z dwóch części. Pierwsza odbędzie się 11 sierpnia br. w godzinach 10:00-13:00 w Centrum Alzheimera i będzie poświęcona ćwiczeniom dykcji i intonacji w czytaniu najmłodszym pociechom. Druga część pozwoli na zaangażowanie się w akcję czytelniczą w wybranej placówce opiekuńczo-leczniczej. Termin i miejsce wydarzenia zostaną ustalone niebawem. 

 Co będzie się działo poczas warsztatów? 

  • Sztuka dobrej autoprezentacji
  • Ćwiczenia doskonalące umiejętność głośnego czytania
  • Interpretacja i intonacja, czyli ćwiczenie różnych barw głosu oraz czytania z różnym zabarwieniem emocjonalnym
  • Zasady prowadzenia zajęć czytelniczych z dziećmi

Mama Bajka

Zajęcia poprowadzi Inga Markiewicz "Mama Bajka" - autorka tekstów, wokalistka, aktorka, a prywatnie mama dwóch córek. Szczegóły na FB "Mama Bajka" - tutaj

Osoby zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnych warsztatach prosimy o kontakt telefoniczny z Moniką Kędrą, tel. 797 319 091 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy! #wspierajdobrze

 

„Wspieraj dobrze – Program dedykowany wolontariuszom placówek opiekuńczo-leczniczych” jest realizowany w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” ze środków Urzędu m.st. Warszawy. Szczegóły - tutaj.

Interesują Cię również inne szkolenia dla wolontariuszy? Sprawdź ofertę w programie dla wolontariuszy „Pomagam-Zyskuję” i poszerzaj swoje kompetencje.