Działacie na rzecz osób z niepełnosprawnością? Pomagacie chorym i potrzebującym? Chcecie poznać wolontariuszy, którzy współpracują z placówkami opiekuńczo-leczniczymi na terenie m.st. Warszawy? Ochotnicy, zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach superwizyjnych! Najbliższe odbędzie się 21 lipca br. w godzinach 10:00-13:00 w Centrum Alzheimera

Superwizja 21 lipca 2018

Dlaczego superwizja wolontariuszy jest ważna?

Spotkania superwizyjne, które realizujemy w ramach programu Wspieraj Dobrze pozwalają na wymianę doświadczeń, są profilaktyką „wypalenia” zawodowego oraz pomagają zachować zdrowie psychiczne. Ubiegłe superwizje pokazały, że działanie jest szczególnie potrzebne osobom zaangażowanym w dobrowolną pomoc osobom chorym, samotnym i potrzebującym. Dzięki nim możliwe jest przyjrzenie się własnemu doświadczeniu w pracy z podopiecznymi. Podczas spotkań superwizorek z wolontariuszami rozmawiamy o przeżywanych emocjach, motywacjach i osobistych korzyściach z działania na korzyść. 

Termin i miejsce spotkań:
21 lipca br. w godzinach 10.00–13.00 w Centrum Alzheimera przy ulicy Al. Wilanowska 257.

Prowadzenie:
Renata Pijarowska – Dr psychologii, magister profilaktyki społecznej i resocjalizacji, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeutka rodzinna, trenerka i superwizorka umiejętności psychospołecznych, interwentka kryzysowa, coach.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w superwizjach prosimy o kontakt telefoniczny z Moniką Kędrą, tel. 797 319 091 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Samoświadomość oraz dbanie o własne granice to podstawa czerpania satysfakcji i radości z działań na rzecz innych. Bądźcie razem z nami! Zapraszamy! #WspierajDobrze #SuperwizjaDlaSuperbohaterów

„Wspieraj dobrze – Program dedykowany wolontariuszom placówek opiekuńczo-leczniczych” jest realizowany w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” ze środków Urzędu m.st. Warszawy. Szczegóły tutaj.