Wspólnie z Centrum Alzheimera zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Programu "Wspieraj Dobrze". Działanie dedykujemy ochotnikom, opiekunom i wszystkim tym, którzy chcieliby zaangażować się w wolontariat na rzecz osób chorych i potrzebujących w Warszawie. Tematem najbliższych warsztatów będą - "Problemy dnia codziennego z perspektywy chorego na chorobę Alzheimera, jego rodziny i opiekunów".  

14 lipca 2018 CA

Podczas spotkania poruszymy najczęściej spotykane trudności, które towarzyszą osobom cierpiącym na chorobę Alzheimera oraz ich bliskim. Program przewiduje pracę w grupach, wymianę doświadczeń, wspólną dyskusję oraz poznanie etapów choroby w oparciu o materiał filmowy, 

Warsztaty odbędą się 14 lipca 2018r. (sobota) w godzinach 10.00-12.00 w Centrum Alzheimera (Aleja Wilanowska 257). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Moniką Kędrą, która odpowiada za zapisy uczestników, nr tel. 797 319 091 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy! #WspierajDobrze

 

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Ochotnicy warszawscy” ze środków Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera.
Szczegóły - tutaj.

Interesują Cię bezpłatne szkolenia dla ochotników? Sprawdź ofertę w programie dla wolontariuszy „Pomagam-Zyskuję” i poszerzaj swoje kompetencje.