Weź udział w warsztatach „Szarpaki-Chwytaki z Teodorem”, podczas których stworzymy materiałowe zabawki dla bezdomnych psów i kotów. Działanie jest realizowane w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego Urzędu m.st. Warszawy. 

Pop 4Warsztaty są bezpłatne i ogólnodostępne, odbędą w dniu 10 lipca 2018 (wtorek) w godzinach 17-19 w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy, które zatrudnia osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Zapraszamy do Klubokawiarni Pożyteczna przy ul. Nowy Świat 58. Uczestnictwo pozwoli na wsparcie organizacji i instytucji działających na rzecz zwierząt, m.in. Tylko Przyjaciele Zwierząt i Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt VIVA!. Ponadto będzie okazją do rozmowy na temat wolontariatu, domów tymczasowych oraz adopcji zwierząt. 

Szczegółowych informacji udziela Dorota Kaczmarek - pomysłodawczyni warsztatów, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Już dziś zaproś swoich bliskich, rodziny i przyjaciół! Zróbmy razem coś dobrego dla czworonogów, które przeżyły już wiele trudnych doświadczeń. Wiedzą czym jest samotność, odrzucenie, a nawet choroba. Podczas warsztatów będziecie mogli wesprzeć również zbiórkę metalowych misek dla psów. Szczegóły akcji "Sprezentuj psu metalową michę!" w wydarzeniu na FB - tutaj

 

logo

Zachęcamy! #ochotnicypracownicy 

 

Chcesz zostać ochotnikiem warszawskim i działać na korzyść? Sprawdź oferty prozwierzęcych organizacji, które poszukują wolontariuszy!

Kliknij tu i wybierz kategorię „zwierzęta”.

Zainteresował Cię temat wolontariatu pracowniczego? Skorzystaj z publikacji dostępnych na Miejskim Portalu Wolontariatu - tutaj.