Drodzy organizatorzy i koordynatorzy wolontariatu!

Chcecie dowiedzieć się jak wygląda wolontariat w Stowarzyszeniu Praktyków Dramy STOP-KLATKA, komu i jak pomaga Stowarzyszenie, w jaki sposób motywuje swoich wolontariuszy i jak wspiera ich relacje z podopiecznymi?

Przyjdź na wizytę studyjną już 25 czerwca (poniedziałek) godz. 14.00 – 16.00 do siedziby Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA przy ul. Ładna 23 (Targówek) 


Wyświetl większą mapę

Dojazd - autobus 190 lub 527, np. z Placu Bankowego – przystanek Młodzieńcza.

Misją Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA jest tworzenie przestrzeni do dialogu i pozytywnej zmiany społecznej, poprzez wykorzystanie i uczenie metody dramy stosowanej.
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

  • na czym polega wolontariat w Stowarzyszeniu,
  • w jaki sposób odbywa się rekrutacja wolontariuszy i jakie są ścieżki rozwoju,
  • co Stowarzyszenie oferuje wolontariuszom,
  • jakie są codziennie wyzwania w pracy z wolontariuszami.

W czasie spotkania będzie także czas na dyskusję co koordynatorzy wolontariatu mogą zrobić dla wolontariuszy. Uczestnicy skupią się na organizowanych dla ochotników spotkaniach, ich formach i funkcjach.

Spotkanie poprowadzi:
Małgorzata Winiarek-Kołucka – Koordynator wolontariat w Stowarzyszeniu Praktyków Dramy STOP-KLATKA
Karolina Sieńkowska – trenerka dramy w Stowarzyszeniu Praktyków Dramy STOP-KLATKA

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego do dnia 22 czerwca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska osoby zgłaszającej się, nazwę instytucji/placówki.

Bliższych informacji udziela Koordynator projektu: Joanna Stachurska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Centrum Wolontariatu w Warszawie. ul. Nowolipki 9b; tel. (22) 635 27 73.

Interesuje Cię jak jeszcze wspieramy rozwój warszawskich organizatorów wolontariatu? Sprawdź zakładki szkolenia i aktualności, a także obserwuj profil Ochotników warszawskich


Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.