W Twojej organizacji lub instytucji wolontariat dopiero nabiera rozpędu? Zbierasz nową grupę wolontariuszy i zastanawiasz się jak ich wzmocnić? Planujesz dodatkowo zmotywować ochotników? Chcesz dowiedzieć się więcej o wolontariacie w Warszawie?

Poszukujących odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące bezpłatnych szkoleń dla wolontariuszy, organizowanych w ramach projektu "Ochotnicy warszawscy", zapraszamy na spotkanie informacyjne. Podczas spotkania przedstawimy miejski system szkoleń "Pomagam-Zyskuję", z którego mogą korzystać wolontariuszki i wolontariusze współpracujący z warszawskimi organizacjami pozarządowymi czy instytucjami miejskimi. Opowiemy o dostępnych tematach warsztatów i szkoleń, wyjaśnimy sposób zgłaszania się i rezerwowania miejsc, podpowiemy jakie korzyści mogą wyniknąć dla organizatora, którego wolontariusze skorzystają z "Pomagam-Zyskuję". Spotkanie obejmie także prezentację miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” i portalu www.ochotnicy.waw.pl

Kiedy: 27 czerwca, 10:30-12:30

Gdzie: siedziba Fundacji Szkoła Liderów, ul. Wiejska 12a


Wyświetl większą mapę

Na spotkanie obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 czerwca na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Interesują Cię szkolenia dla wolontariuszy placówek opiekuńczo-leczniczych? Sprawdź co przygotowaliśmy dla nich w ramach programu "Wspieraj dobrze".