Planujesz karierę w branży kulturalnej? Chciałbyś realizować własne przedsięwzięcia z zakresu edukacji i animacji kultury? Jeśli tak, to projekt „Pracownia A35” jest właśnie dla Ciebie! Stowarzyszenie FILMFORUM, które współpracuje z nami w ramach otwartego konkursu ofert na Tworzenie i rozwijanie wewnętrznych programów wolontariatu w organizacjach pozarządowych - zaprasza do udziału w cyklu szkoleń z zakresu animacji i zarządzania kulturą. 

pobrane 2

pobrane 1

„Pracownia A35” to nowoczesny program szkoleniowy dla wolontariuszy, który jest wspaniałą okazją do zdobycia umiejętności związanych z pracą w dziale kultury, jak również do nawiązania cennych znajomości. Wszystkie szkolenia zostaną opracowane i poprowadzone przez managerów i animatorów kultury, którzy od lat organizują wielopłaszczyznowe przedsięwzięcia kulturalne. Wszyscy uczestnicy projektu, oprócz serii szkoleń, będą mieli możliwość wzięcia udziału w przygotowywaniu wydarzeń kulturalnych i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie FILMFORUM. Każdy uczestnik „Pracowni A35” będzie miał również szansę odbycia stażu w Stowarzyszeniu FILMFORUM i dalszego rozwijania swoich umiejętności w danej dziedzinie. 

Uczestnicy projektu będą mogli wybrać szkolenia spośród zagadnień:
- zarządzanie organizacją,
- finansowanie projektów / pozyskiwanie środków,
- profilowanie i programowanie inicjatyw kulturalnych,
- marketing, reklama i PR,
- organizacja i logistyka wydarzeń kulturalnych.

By dołączyć do ekipy „Pracowni A35” pobierz zgłoszenie (http://a35.pl/program-rozwoju-wolontariatu/), uzupełnij i wyślij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Czas nadsyłania zgłoszeń: 21 maja

Wszystkie osoby, które zgłoszą się do udziału w projekcie zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której organizatorzy dowiedzą się, w jakim pionie organizacyjnym wolontariusze chcieliby zdobywać umiejętności i doświadczenie. Z kandydatami FILMFORUM skontaktuje się indywidualnie w ciągu tygodnia od zakończenia rekrutacji.

Więcej informacji: http://a35.pl/.

Projekt „Pracownia A35 – program rozwoju wolontariatu w obszarze kultury” współfinansuje m.st. Warszawa.